1. Skip to navigation
  2. Skip to content

Agenda


Datum Aanvang Voorstelling Plaats
vr 31 oktober
10:00 PomPomPom
Podium Mozaiek | 1,5+ | bestel
Amsterdam
za 1 november
15:00 Trommelvuur
Kunst aan de Dijk | 6+ | bestel
Kortenhoef
zo 2 november
13:30 Naar de Haaien
Het Concertgebouw | 5+ | bestel
Amsterdam
zo 2 november
15:00 Krabat – Meester van de Zwarte Molen
Wilminktheater Muziekcentrum | 7+ | bestel
Enschede
zo 2 november
15:30 Naar de Haaien
Het Concertgebouw | 5+ | bestel
Amsterdam
vr 7 november
10:00 PomPomPom
Podium Mozaiek | 1,5+ | bestel
Amsterdam
vr 7 november
10:30 De Suleika’s en het Mysterie van de Gevoelige Snaar
Oosterkerk | 6+ (schoolvoorstelling)
Hoorn
vr 7 november
13:30 De Suleika’s en het Mysterie van de Gevoelige Snaar
Oosterkerk | 6+ (schoolvoorstelling)
Hoorn
vr 7 november
19:30 Krabat – Meester van de Zwarte Molen
Theaters Ins Blau | 7+ | bestel
Leiden
zo 9 november
11:00 Glimp
De Meervaart | 2+ | bestel
Amsterdam
zo 9 november
15:30 Glimp
De Meervaart | 2+ | bestel
Amsterdam
vr 14 november
10:00 PomPomPom
Podium Mozaiek | 1,5+ | bestel
Amsterdam
zo 16 november
11:00 Glimp
De Doelen | 2+ | bestel
Rotterdam
zo 16 november
14:00 Glimp
De Doelen | 2+ | bestel
Rotterdam
zo 16 november
14:00 Naar de Haaien
De Doelen | 5+ | bestel
Rotterdam
zo 16 november
16:00 Glimp
De Doelen | 2+ | bestel
Rotterdam
ma 17 november
13:30 De Gebroeders Kist
DRU Cultuurfabriek | 4+ (schoolvoorstelling)
Ulft
di 18 november
10:30 De Gebroeders Kist
DRU Cultuurfabriek | 4+ (schoolvoorstelling)
Ulft
di 18 november
13:30 De Gebroeders Kist
DRU Cultuurfabriek | 4+ (schoolvoorstelling)
Ulft
vr 21 november
10:00 PomPomPom
Podium Mozaiek | 1,5+ | bestel
Amsterdam
za 22 november
17:00 De Gebroeders Kist
Kultur- und Kongresshaus Aarau | 4+ | bestel
Aarau
zo 23 november
14:30 De Gebroeders Kist
De Agnietenhof | 7+ | bestel
Tiel
zo 23 november
15:00 Krabat – Meester van de Zwarte Molen
Schouwburg Amstelveen | 7+ | bestel
Amstelveen
ma 24 november
10:30 De Gebroeders Kist
De Agnietenhof | 7+ (schoolvoorstelling)
Tiel
ma 24 november
13:30 De Gebroeders Kist
De Agnietenhof | 7+ (schoolvoorstelling)
Tiel
vr 28 november
10:00 PomPomPom
Podium Mozaiek | 1,5+ | bestel
Amsterdam
zo 30 november
00:00 De Muziekfabriek
Vila Mariana | 6+
São Paulo
zo 30 november
11:00 Glimp
TivoliVredenburg | 2+ | bestel
Utrecht
zo 30 november
12:30 Glimp
TivoliVredenburg | 2+ | bestel
Utrecht
zo 30 november
13:30 Krabat – Meester van de Zwarte Molen
Vredenburg | 7+ | bestel
Utrecht
1 2 3 4 5