1. Skip to navigation
  2. Skip to content

Agenda


Datum Aanvang Voorstelling Plaats
za 27 september
11:30 Glimp
Schouwburg Almere | 2+ Festival 2 Turven Hoog | bestel
Almere
za 27 september
15:30 Glimp
Schouwburg Almere | 2+ Festival 2 Turven Hoog | bestel
Almere
zo 28 september
12:00 Glimp
Schouwburg Almere | 2+ Festival 2 Turven Hoog | bestel
Almere
vr 3 oktober
19:30 Krabat – Meester van de Zwarte Molen
De Krakeling | 7+ | bestel
Amsterdam
za 4 oktober
16:00 Krabat – Meester van de Zwarte Molen
De Krakeling | 7+ | bestel
Amsterdam
vr 10 oktober
13:00 Krabat – Meester van de Zwarte Molen
Muziekgebouw aan ‘t IJ | 7+ (scholen kunnen nog intekenen)
Amsterdam
vr 10 oktober
13:30 Oorwurm
Spant | 6+ | bestel
Bussum
za 11 oktober
15:30 Oorwurm
De Oosterpoort | 6+ | bestel
Groningen
zo 12 oktober
11:00 Cellostorm
Laeiszhalle | 5+ | bestel
Hamburg
zo 12 oktober
11:00 De Gebroeders Kist
Toonzaal | 4+ | bestel
‘s-Hertogenbosch
zo 12 oktober
11:00 Oorwurm
Het Concertgebouw | 6+ | bestel
Amsterdam
di 14 oktober
09:30 Glimp
Bijlmerparktheater | 2+ | bestel
Amsterdam Zuid-Oost
di 14 oktober
10:15 Oorwurm
Hanzehof | 6+ | bestel
Zutphen
di 14 oktober
11:00 Glimp
Bijlmerparktheater | 2+ | bestel
Amsterdam Zuid-Oost
di 14 oktober
13:30 Oorwurm
Hanzehof | 6+ | bestel
Zutphen
wo 15 oktober
15:30 Oorwurm
Cultuur Kwartier Sneek | 6+ | bestel
Sneek
vr 17 oktober
19:30 Oorwurm
Parkstad Limburg Theaters | 6+ | bestel
Heerlen
za 18 oktober
14:00 Cellostorm
Noorderkerk | 5+ | bestel
Amsterdam
za 18 oktober
14:30 Oorwurm
Stadsgehoorzaal | 6+ | bestel
Leiden
za 18 oktober
15:00 Krabat – Meester van de Zwarte Molen
CC Hasselt | 7+ | bestel
Hasselt
zo 19 oktober
11:00 Oorwurm
Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven | 6+ | bestel
Eindhoven
zo 19 oktober
15:00 De Gebroeders Kist
Mercurius Theater | 4+ | bestel
Assen
ma 20 oktober
14:00 Krabat – Meester van de Zwarte Molen
Dr Anton Philipszaal | 7+ Festival De Betovering | bestel
Den Haag
di 21 oktober
09:30 Cellostorm
Bimhuis | 5+ (scholen kunnen nog intekenen)
Amsterdam
di 21 oktober
11:00 Cellostorm
Bimhuis | 5+ (scholen kunnen nog intekenen)
Amsterdam
di 21 oktober
14:00 Cellostorm
Bimhuis | 5+ (scholen kunnen nog intekenen)
Amsterdam
wo 22 oktober
15:00 Krabat – Meester van de Zwarte Molen
Chassé Theater | 7+ | bestel
Breda
vr 24 oktober
14:00 De Gebroeders Kist
Theater aan het Spui | 4+ Festival de Betovering | bestel
Den Haag
vr 24 oktober
16:00 De Geboeders Kist
Theater aan het Spui | 4+ Festival de Betovering | bestel
Den Haag
vr 24 oktober
19:00 Krabat – Meester van de Zwarte Molen
Theaters Tilburg | 7+ | bestel
Tilburg
1 2 3 4